Waking up...

8. října 2012 v 19:20 | Nolmë
Zdravím přátelé!
Pokud jste se dostali až sem, pak vám gratuluji. Jste pravděpodobně velmi trpělivý jedinec (já sama bych skončila již při tom otřepaném názvu). Přeskočme tedy úvodní omáčku a přejděme k hlavnímu chodu.
Snad abych se pro začátek představila: jsem Nolmë. Celým svým srdcem a osobností patřím fantazii, mytologii a snům. Často bloumám mimo realitu a přemýšlím nad nekonečností vesmíru. Když to takhle trvá už nějakou dobu, mé fantasmagorické srdíčko ve spolupráci s mým šílenejším "já" vyplodí nějakou tu úvahu, příběh a občas dokonce i jakous takous poezii. Tento blog by se tedy měl stát takovým tmavým koutkem pro mou maličkost.
Tolik z té praktické části (skutečeně máš mé uznání že jsi vydržel až sem a čteš pořád dál a dál). Ještě by bylo dobré sdělit vám, co vás zde bude čekat. Je to velmi prosté - budou to hlavně mé záliby a to, co mám ráda. Můžete se zde tedy dočkat třeba recenzí knih, které jsem četla a které mne zaujali, nějakých těch praktických informací, filmů, které mám ráda anebo hudby, která mě naplňuje a pomáhá mi. Občas ze mě možná vypadne i nějaký ten zmiňovaný literární kousek (ovšem předem upozorňuji - nečekejte nic světoborného!).
Takže tak. Pokud jste dočetli až sem získáváte dobrý pocit, že jste mne potěšili :) Pokud byste chtěli vyjádřit svůj názor na články, nebo jen tak napsapsat "jak se mám", zanechte komentář.
Vaše Nolmë

P.S.: Pro vás, co si chcete zachovat zdravý rozum, raději tuto stránku opusťte. Pokud tak neučiníte, musím vás upozornit, že jste byli varováni...

zdroj obrázku
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Co se tolik diskutovaných autorských práv a zdrojů obrázků týče:
Zdroje lze najít pod každým příslušným obrázkem, až na obrázek v perexu, jehož zdroj bývá zpravidla na konci článku. Tyto obrázky povětšinou ještě sama upravuji. Všechny gify pocházejí z tumblr.com. Všechna videa jsou z youtube.com.
Obrázky, použité v rubrice s výtvarnou, tvořivou a fotící tématikou, jsou mnou pořízené, stejně jako všechny ostatní obrázky, u kterých není zdroj uveden. Za případné omyly při zdrojování se omlouvám.
Obrázek na pozadí blogu je odtud.