I wonder - no. 2 - O lásce

28. listopadu 2012 v 14:02 | Nolmë |  Přemýšlet
Zdravím přátelé!


Láska ... ?! A teď ... ?! Díky, nemám zájem!
Varování: Tento článek opět obsahuje depresivní prvky!


Poslední dobou mi život přijde jako jedna velká černá strž, kterou prostě a jednoduše padám. Míjí dny, hodiny, měsíce a za chvíli to bude i rok. Sotva se probudím, spěchám ze školy, odtud na oběd, z obědu do zájmových kroužků, z kroužků na večeři a odtud k psacímu stolu za vzděláváním. Bum a prásk - je 22:00 a já můžu jít akorát tak spát, abych se z tohoto životního koloběhu nezbláznila a po týdnu nepadla únavou. Zanedlouho mě čekají přííjimací zkoušky na střední školu, prospěch musí být co nejlepší, nic se nesmí zanedbávat.
Do toho k vám přijde člověk a začne vás litovat, protože prý nikoho nemilujete a tím pádem nemáte pro koho a co žít. Začne s popisem svých "motýlků v břiše", "zmatečnému myšlení v hlavě" apod.
Co dělat. Buď se nervově zhroutit a vyplakat někam srdíčko (třeba sem na blog, že?) , anebo se k tomu postavit tak nějak "čelem" a na lásku a vztah se pro danou chvíli prostě vykašlat. Neobyčejně složité řešení (ale také neobyčejně účinné).
Momentálně si ale říkám, jestli vůbec někdy dopadnu na dno strže a čas pak půjde pomalu a klidně. Doufám, že se tak jednou stane. Protože jestli ano, možná, že se ode mě dočkáte i pozitivního článku na téma "láska". To si ptomo budete moci přečíst, jak svá vlastní slova vyvracím a ignoruji ...

zdroj obrázku
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Co se tolik diskutovaných autorských práv a zdrojů obrázků týče:
Zdroje lze najít pod každým příslušným obrázkem, až na obrázek v perexu, jehož zdroj bývá zpravidla na konci článku. Tyto obrázky povětšinou ještě sama upravuji. Všechny gify pocházejí z tumblr.com. Všechna videa jsou z youtube.com.
Obrázky, použité v rubrice s výtvarnou, tvořivou a fotící tématikou, jsou mnou pořízené, stejně jako všechny ostatní obrázky, u kterých není zdroj uveden. Za případné omyly při zdrojování se omlouvám.
Obrázek na pozadí blogu je odtud.