Někdo cigaretu, někdo prodavače

17. března 2013 v 11:15 | Nolmë |  Tvořit
Zdravím přátelé!


Co všechno jste schopní udělat pro cigaretu? aneb rádoby vtipný příběh!

Včera jsme se s několika kamarády (konkrétně já, další dvě holky a tři kluci) vypravili na určitou akci. Jak jinak, než vystupovat, konkrétně tedy hrát. Přijeli jsme ale víc než o hodinu dřív, a tak jsme se vypravili na malou obchůzku města.
Asi čtvrthodinu jsme se jen tak poflakovali po kolí. Po této prochozené době jeden z kluků (byl nejstarší, je mu 19) konstatoval, že ho to nebaví a že by to chtělo něco podniknout. No a nebyli by to kluci (zvlášť v pubertě), kdyby nevymysleli něco "extra".

zdroj

Na začátku to bylo vlastně "docela" nevinné. Chtěli dát dohromady peníze a jít koupit cigarety, ale jelikož s holkama nekouříme a ani jsme neměly v úmyslu s tím začít, peníze jsme jim nedaly. Takže kluci nastřádali ani ne patnáct korun a s tímto obnosem jsme se (ano, šli jsme s nimi - chtěli jsme vidět, jak budou přesvědčovat chudáka prodavačku) vydali směrem k obchodu. Plán měl jeden háček, nebo spíš pořádný hák. Jelikož bylo už pozdní sobotní odpoledne, většina obchodů byla zavřených.
Co teď? Když už jednou dostanete chuť na cigaretu, dostanete taky absťák a z toho se jen tak nevyhrabete. Vysvobodit vás může jenom ta cigareta. Touha tedy byla opravdu velká a jednoho z kluků - již zmiňovaného nejstaršího - napadlo, že je sežene někde jinde.
Tím "někde jinde" byl myšlen nějaký starý dědula postávající u vchodu do nádraží. Nejdřív se sice na kamaráda díval, jestli mu náhodou nepřeskočilo, ale pak mu za těch patnáct korun dal (světe div se!) dvě cigarety! Neumíte si představit vtipnost té situace. Dvě hloupé cigarety a kluci je málem začali uctívat. Krutý život závisláka. No pohled k nezaplacení!

zdroj
Oheň už se sehnal snadno.
Na rohu u hospody postávala skupina asi dvacetiletých satanistů, kteří nám oheň s tajuplným výraz dali (doufám, že nás neuhranuli!).
Tak si kluci po "dlouhé době" konečně potáhli. A co jsme z celého "výletu" měli my holky?
Dali jsme dohromady taktéž patnáct korun, za které jsme si koupili v non-stop cukrárně nekřesťansky drahé zelené Orbit žvýkačky (celá pointa se ve skutečnosti skrývá v tom, že v té cukrárně byl naprosto úchvatný prodavač)
Vaše
Nolmë
zdroj obrázku
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Co se tolik diskutovaných autorských práv a zdrojů obrázků týče:
Zdroje lze najít pod každým příslušným obrázkem, až na obrázek v perexu, jehož zdroj bývá zpravidla na konci článku. Tyto obrázky povětšinou ještě sama upravuji. Všechny gify pocházejí z tumblr.com. Všechna videa jsou z youtube.com.
Obrázky, použité v rubrice s výtvarnou, tvořivou a fotící tématikou, jsou mnou pořízené, stejně jako všechny ostatní obrázky, u kterých není zdroj uveden. Za případné omyly při zdrojování se omlouvám.
Obrázek na pozadí blogu je odtud.