Z pohádky do reality a obráceně II

11. dubna 2013 v 19:35 | Nolmë |  Tvořit
Zdravím přátelé!


Kdo by řekl, že tuhle pohádku napíše sám život ...

Čekala jsem, až se vztah Adama a Ewy nějak "vyvrbí". Marně.
Kontakty se omezily jen na ty nejnutnější typu:
"Ahoj!"
"Čau!"
"Jak se máš?"
... atd.
Kapitolu "Adam" tedy můžeme prozatím ukončit. Co mezitím dělá Ewa.
Ona říká, že chce "obyčejného" nejlepšího kamaráda, někdo jiný by to možná nazval flirtováním.
Nebyli bychom to ale v pohádce, kdyby se to ještě pořádně nezamotalo. Komplikací bude tentokrát onen Ewin "nalezený nejlepší kamarád" - Petr. Pojďme se na to tedy podívat.
Jednoho dne si prostě Ewa uvědomí: "Hele! Mám vlastně dlouholetého kamaráda! Je vtipný, celkem sympatický, dá se s ním mluvit. Udělám si z něj "nejlepšího kamaráda." Plán dobrý, ovšem jedna opravdu hodně podstatná věc nedomyšlená: Petr už víc než rok dělá všelijaké náznaky, že se mu Ewa líbí (neřekne jí, pochopitelně). Je tedy jasné, že u obyčejného přátelství to prostě skončit nemůže!
Nechme to plavat, plán může začít. Společné poslouchání hudby, neustálé přátelské objímání, hodiny trávené SMS-kováním a chatováním. Pro Ewu důkazy kamarádství, pro Petra vzrůstající naděje na vztah.
Z pohledu nás, diváků, neřešitelná situace. I když Ewa ví, co k ní Petr cítí, pořád doufá (špatná vlastnost - doufat), že z nich budou "jen" nejlepší kamarádi. Dívat se na ty dva vyvolává přinejmenším smíšené pocity mezi nimiž převažuje nekonečný údiv. Divíte se, jak někdo může být tak naivní, svým způsobem tak bezcitný, tak lhostejný. Jako vždy, pokračování musí napsat až čas.
Vaše
Nolmë.
zdroj obrázku
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 moje-dimenze | 11. dubna 2013 v 20:25 | Reagovat

Je to perfektně napsané! Těším se, a ten čas by měl psát o hodně rychleji! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Co se tolik diskutovaných autorských práv a zdrojů obrázků týče:
Zdroje lze najít pod každým příslušným obrázkem, až na obrázek v perexu, jehož zdroj bývá zpravidla na konci článku. Tyto obrázky povětšinou ještě sama upravuji. Všechny gify pocházejí z tumblr.com. Všechna videa jsou z youtube.com.
Obrázky, použité v rubrice s výtvarnou, tvořivou a fotící tématikou, jsou mnou pořízené, stejně jako všechny ostatní obrázky, u kterých není zdroj uveden. Za případné omyly při zdrojování se omlouvám.
Obrázek na pozadí blogu je odtud.