Kočky podporují revoluci

7. května 2013 v 19:38 | Nolmë
Zdravím přátelé!


... aneb ať žije rok 1832!

Asi před týdnem k nám do školy přišel nějaký pán, s tím že prodává takové keramické kočky různých velikostí, že si je můžeme zvýtvarničit podle své vlastní libosti a že nejlevnější stojí 35 Kč. Původně jsem ani nevěděla proč, ale šla jsem, jednu zmíněnou kočičku jsem si koupila. Nejdříve jsem ji chtěla třeba jen popsat a pokreslit lihovkou, ovšem jelikož se blíží Den matek a já chtěla být originální a ještě nic jsem pro ni neměla ... no posuďte sami, jak to nakonec dopadlo.


Zatím to vypadá jako obyčejná modro-bílá kočka co?


... přihořívá ...


... a hoří! A dokonce červeně! Má to být parafráze na francouzskou vlajku ale hlavně na revoluci v r. 1832 (je popsána v Bídnících a vůbec na tom nejsem závislá). A taky se nám hodí do obýváku. Budu tedy doufat, že se mamce zavděčím (i když mě osobně se to líbí moc - a to většinou o svých výrobcích tvrdím opak...).
Vaše
Nolmë
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Co se tolik diskutovaných autorských práv a zdrojů obrázků týče:
Zdroje lze najít pod každým příslušným obrázkem, až na obrázek v perexu, jehož zdroj bývá zpravidla na konci článku. Tyto obrázky povětšinou ještě sama upravuji. Všechny gify pocházejí z tumblr.com. Všechna videa jsou z youtube.com.
Obrázky, použité v rubrice s výtvarnou, tvořivou a fotící tématikou, jsou mnou pořízené, stejně jako všechny ostatní obrázky, u kterých není zdroj uveden. Za případné omyly při zdrojování se omlouvám.
Obrázek na pozadí blogu je odtud.