Prsa?!

27. ledna 2014 v 20:05 | Nolmë |  Žít
Zdravím přátelé!


Já teda absolutně nechápu, proč mám zrovna tohle potřebu sdělit světu. Ale zase jsem ráda, že jsem se dokopala alespoň k něčemu. Zimní prokrastinace totiž nezahálí ani v nejmenším. Aneb malé okénko do mého všedního života (protože takhle to probíhá prostě pořád).
Ráno je absolutně na nic. Považuji to za krajně nelidské, tohle tahání člověka z mé drahé postele. Možná bych ze sebe měla udělat člověka...
Řasenka je zlo a oční linky ještě větší. A co potom ty vlasy? Proč jsem si je jenom včera neumyla. To je ten úděl inteligentů. Vymýšlet teorie o zániku světa, to jo. Ale aby mě napadlo udělat něco s mýma vlasama, to zase ne.
Ale co. Výsledek je poměrně ucházející. Takhle můžu mezi lidi (nebo aspoň částečně...)

Mám ráda zimu a chladné počasí! Taky se stále hlásím ke Starkům ze severu. Ovšem to, co provozuje naše škola, nezažili ani za Zdí. Koho zajímají dataprojektory? My cheme topení!
Náš učitel fyziky umí člověku opravdu zničit den. Víc bych z té hodiny měla, kdyby prostě odešel. Člověka s větším obsahem lability v mozku jsem ještě nezažila. On je skutečně prvním svého druhu.

Domov, kafé, počítač! Zní to tak geniálně. Voda se vaří a já se jdu jako správný narcista prohlédnout do koupelny (ve skutečnosti jsem tam šla za mnohem závažnějším důvodem, ale myslím, že ten nechce vědět nikdo z vás). Dívám se dívám... a co nevidím! Prsa! Nejsou!Faktem je, že jsem nikdy velikostí svého poprsí nevynikala, ovšem teď tam není nic. No trvalo mi pár minut než jsem zjistila, že chyba je v podprsence, kterou jsem si ráno nedala (celkem mě vyděsil fakt, že jsem byla až tak mimo). Říkala jsem si, že jsem se celý den cítila tak nějak ... volnější. Už vím proč. Navíc mamka to shledala neuvěřitelně zábavným. Díky ní jsem se taky dozvěděla, že mi až do teď unikal význam podprsenek a sice, že jsou na zmenšování a né zvětšování. Tohle by mě nenapadlo (a to bohužel není sarkasmums...).
Nebýt mého nového kámoše (o kterém někdy později) šla bych si hodit mašli. Na nějaké fajn místo v lese...

Bum a bác a je sedm hodin. Jak to ten čas dělá mi zůstane navěky záhadou. Ale jelikož nemám co dělat, sednu k počítači a zase se pokusím něco naťukat na blog. Třeba se mi tentokrát podaří někoho přilákat na mé chabé popisy mých věčných a nekončících stereotypních dní.
Ale kašlu na to. Jdu si udělat kakao abyste věděli!

Vaše
Nolmë
zdroj obrázku
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 vypsanáholka | Web | 1. února 2014 v 19:28 | Reagovat

Nevzít si podprsenku? To by se mi snad nikdy nestalo, teda nechci aby se mi to někdy stalo, protože moje kozy když se vypustí z chlívků, tak se rozutečou kam chtěji :-D

2 Šárka | Web | 4. února 2014 v 22:11 | Reagovat

šťastny jsme my, divoženky, které se nalíčí jen když jdou třeba na ples nebo na svatbu :o) Zima je fajna, také se hrdě hlásím ke Starkům, ale nejhezčí na zimě je mít kam se schovat do tepla a pozorovat bílé kraje zevnitř. Ne mrznout tam, kam se nikomu beztak nechce chodit.
A s tou podprdou to je vážně pěkná historka. Klidně ti půlku svého "objemu" půjčím, naprosto o nic nepřicházíš, věř mi. :) Akorát z nich bolej záda a kluci mají stejně rádi i ty malý. Ať ti chutnalo! (to kakao)

3 Nolmë | Web | 5. února 2014 v 6:57 | Reagovat

[1]: :D teď nevím co je horší :D

[2]: Díky, kakao bylo super :-D a k té další části: nemusí z nich hned bolet záda, ale vážně aspoň trochu by to přidat chtělo ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Co se tolik diskutovaných autorských práv a zdrojů obrázků týče:
Zdroje lze najít pod každým příslušným obrázkem, až na obrázek v perexu, jehož zdroj bývá zpravidla na konci článku. Tyto obrázky povětšinou ještě sama upravuji. Všechny gify pocházejí z tumblr.com. Všechna videa jsou z youtube.com.
Obrázky, použité v rubrice s výtvarnou, tvořivou a fotící tématikou, jsou mnou pořízené, stejně jako všechny ostatní obrázky, u kterých není zdroj uveden. Za případné omyly při zdrojování se omlouvám.
Obrázek na pozadí blogu je odtud.