Květen 2014

Proč je lepší býti optimistou

23. května 2014 v 19:46 | Nolmë |  Přemýšlet
Zdravím přátelé!


Optimismus je teď potřeba hlavně proto, že celý můj osobní prostor je zahlcený pesimismem od ostatních (nebo se možná dostávám do stádie, kdy mám potřebu všechno negovat...). Proč si tedy myslím, že je dobré si v této těžké době udržet pozitivní myšlení (nebo alespoň předstírat, že ho máte...).

PC hry - proč ano?

17. května 2014 v 18:00 | Nolmë |  Sledovat
Zdravím přátelé!


Neutuchající stížnosti "na ty dnešní děti" se valí ze všech stran. To ale pointou článku není. Chtěla bych vás totiž seznámit s mým dětstvím, které se ovšem od toho "dnešního" kupodivu až tak moc neliší. Přece jsou v něm ale drobné niance, za které jsem ráda, protože můj život na krátkou či delší dobu nějakým způsobem ovlivnily.

"Neškodné" závislosti

3. května 2014 v 17:30 | Nolmë |  Přemýšlet
Zdravím přátelé!


Závislostí máme na výběr nepřeberné množství. Pravda je totiž taková, že téměř z každé záliby či zvyku se postupem času může stát závislost. A všechny jsou určitým způsobem škodlivé. Někdy zdraví nebezpečné a někdy prostě jen jakýmsi způsobem omezující.
Co se tolik diskutovaných autorských práv a zdrojů obrázků týče:
Zdroje lze najít pod každým příslušným obrázkem, až na obrázek v perexu, jehož zdroj bývá zpravidla na konci článku. Tyto obrázky povětšinou ještě sama upravuji. Všechny gify pocházejí z tumblr.com. Všechna videa jsou z youtube.com.
Obrázky, použité v rubrice s výtvarnou, tvořivou a fotící tématikou, jsou mnou pořízené, stejně jako všechny ostatní obrázky, u kterých není zdroj uveden. Za případné omyly při zdrojování se omlouvám.
Obrázek na pozadí blogu je odtud.