Říjen 2014

Moje nervy!

29. října 2014 v 19:57 | Nolmë |  Přemýšlet
Zdravím přátelé!


To tak jednou zapnete televizi a chcete se podívat, kdo byl tentokrát vybrán, aby z rukou prezidentových přijal státní vyznamenání. Čekáte hrdiny, významené vědce a politiky a podobně. A pak vás trefí šlak.

Naivní návod, jak projít

28. října 2014 v 18:59 | Nolmë |  Přemýšlet
Zdravím přátelé!


Bloudit, tápat, slepě kolem sebe máchat rukama. Vítejte v životě. Za mlhou velkou tak, že by se dala krájet. Občas do sebe s někým narazíme a pak se nějak tu dobu brodíme společně. I tak to může fungovat. Většinu času tam ale jen tak sami stojíme a snažíme se upřít oči na něco hluboko před námi. Civíme a doufáme v to, že snad jednou něco zahlédneme.

Tak nějak zvláštně

19. října 2014 v 18:41 | Nolmë |  Žít
Zdravím přátelé!


To je asi nejvhodnější odpověď na otázku: jak se vede? Nechápu to ještě víc než kdy jindy. Uvědomovala jsem si, že jsem tak nějak vstoupila do další fáze života a že to bude jiné. Jiné! Né od základů překopané!
Co se tolik diskutovaných autorských práv a zdrojů obrázků týče:
Zdroje lze najít pod každým příslušným obrázkem, až na obrázek v perexu, jehož zdroj bývá zpravidla na konci článku. Tyto obrázky povětšinou ještě sama upravuji. Všechny gify pocházejí z tumblr.com. Všechna videa jsou z youtube.com.
Obrázky, použité v rubrice s výtvarnou, tvořivou a fotící tématikou, jsou mnou pořízené, stejně jako všechny ostatní obrázky, u kterých není zdroj uveden. Za případné omyly při zdrojování se omlouvám.
Obrázek na pozadí blogu je odtud.