Poslední.

31. prosince 2014 v 21:49 | Nolmë
Zdravím přátelé!


Tak trochu jsem se zavázala čertu, že se tady ještě do konce roku objeví nějaký ten článek. Snaha byla. "Rozepsané" mám teď zaneřáděné různorodými pokusy o to, něco slušného vyplodit. Ale bohužel, konstalace hvězd byla taková, a tak článek vychází až doslova "za pět minut dvanáct". Každopádně je to tady a pokud máte náladu zase zratit trochu svého času, vesele se začtěte do následujících řádek.

Zanedlouho tady máme Nový rok. Jéj! 365 dní na to něco změnit. Začít cvičit, jíst zdravěji, přestat kouřit, založit si rodinu, najít lásku či prostě stát se lepším člověkem. To jsou snad ty nejpoužívanější odrážky na "To do" listu na rok 2015. Né že bych do toho chtěla rýpat, ono zvolit si 1.1. jako začáteční metu není špatné (a navíc to dobře vypadá), ale když chci tak strašně moc něco změnit, proč nezačnu přímo tady a teď v momentě, kdy si něco takového vymyslím? He? Jediné pozitivum vidím opravdu jenom v tom, že to vypadá vážně vážně dobře, říct si takhle 1.1.2016: "Jé, už rok nekouřím/ sportuju/ starám se o děti/ jsem lepší člověk/ atd." Ale to nic. Jestli i vy patříte mezi takové lidi, rozhodně se nenechte odradit mým skepticismem, protože začít není nikdy pozdě :)

Co bude se mnou? No. Ráda bych vám řekla, že mám zase jednou nakročenou tou pravou nohou, ale určitě bych to zakřikla, čili budu radši držet ústa. Nemám tušení, co se příští rok bude dít, ale už teď to vypadá, že to bude pořádný šrumec. Nemám ráda rekapitulace, takže se alespoň pokusím odhadnout, co mě čeká. Uzavírání známek ve škole, dokonce dvakrát, nějaké ty soutěže (snad to nějak dopadne), dále žužlobombové prázdniny, na které jsem už teď neuvěřitelně natěšená, potom událost roku a.k.a. jdeme do tanečních a to by snad i stačilo. Už teď toho podle mě není málo a to jsem si ještě jistá, že se to vyvine úplně jinak, než si to tady teď lajnuju.

Takže tak. Tímto bych i vám chtěla popřát co nejpohodovější rok 2015, plný nových a snad i příjemných věcí. Čili to bychom měli. Tady se uvidíme zase až za rok :)

Vaše
Nolmë
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 1. ledna 2015 v 16:42 | Reagovat

Úspěšný nový rok i tobě. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Co se tolik diskutovaných autorských práv a zdrojů obrázků týče:
Zdroje lze najít pod každým příslušným obrázkem, až na obrázek v perexu, jehož zdroj bývá zpravidla na konci článku. Tyto obrázky povětšinou ještě sama upravuji. Všechny gify pocházejí z tumblr.com. Všechna videa jsou z youtube.com.
Obrázky, použité v rubrice s výtvarnou, tvořivou a fotící tématikou, jsou mnou pořízené, stejně jako všechny ostatní obrázky, u kterých není zdroj uveden. Za případné omyly při zdrojování se omlouvám.
Obrázek na pozadí blogu je odtud.