Přála bych si být na baterky

5. května 2015 v 20:21 | Nolmë |  Přemýšlet
Zdravím přátelé!


zdroj

Fungovat většinu dne, potom se jenom napojit a dobít. No nebylo by to úžasné? Poslední dobou bych něco takového velice nutně potřebovala. Tak nějak se oprostit ode všeho, jenom si přes den vyřešit vlastní záležitosti, potom se napojit do elektřiny a nic víc neřešit. Aspoň na nějaký čas.


Posledních pár týdnů bylo skutečně nějakých uspěchaných. Možná to bylo tím, že počasí se konečně rozhodlo vyhoupnout nad deset stupňů, čili to všechny tak nějak svedlo k větší aktivitě. Proč proboha...
Lenivé tempo zimního období bylo nadmíru vyhovující. Všechno jakoby mělo svůj čas, nikomu se nic moc řešit nechtělo. Teď aby si člověk skutečně pořídil dobíjení, protože všechno je tak zrychlené.
Začít vytahovat známky ve škole, protože včera bylo pozdě.
Začít na sobě makat, protože dneska je pozdě.
Začít žít, protože vždycky bylo pozdě.
Všechno začít a nejlépe hned teď. Je zbytečné čekat na motivaci, protože ta se dostaví nejpíš až v momentu, kdy to půjde všechno do kytek. Jako je tomu ostatně většinou.
Ale vážně. Zkuste si představit, že jste skutečně na baterky. Celý den jedete ve vražedném časovém tempu. Neunavíte se, nic vás nerozhodí a navíc stíháte všechno, co jste si naplánovali. Prostě je to jenom tak nějak oproštěné od emocí. Nejste unavení, tím pádem nepřichází ani žádné velké uspokojení z dobře vykonané práce.
Nevšímáte si okolí, jelikož je to pro vás ztráta času, ale za to přicházíte o veškeré postřehy a zážitky, které vám tu šeď pomůžou rozzářit.
A de facto nejste vůbec, protože jste se prostě odpojili sami od svého já.
Ale stejně. Aspoň na jeden den, by to až tak špatné nebylo.

Vaše
Nolmë
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Co se tolik diskutovaných autorských práv a zdrojů obrázků týče:
Zdroje lze najít pod každým příslušným obrázkem, až na obrázek v perexu, jehož zdroj bývá zpravidla na konci článku. Tyto obrázky povětšinou ještě sama upravuji. Všechny gify pocházejí z tumblr.com. Všechna videa jsou z youtube.com.
Obrázky, použité v rubrice s výtvarnou, tvořivou a fotící tématikou, jsou mnou pořízené, stejně jako všechny ostatní obrázky, u kterých není zdroj uveden. Za případné omyly při zdrojování se omlouvám.
Obrázek na pozadí blogu je odtud.