Červenec 2015

Děcka od počítačů

15. července 2015 v 20:39 | Nolmë |  Přemýšlet
Zdravím přátelé!


zdroj

Čtvrtka prázdnin nesměle klepe na dveře, čili jsme v podstatě v tom nejlepším. Člověk by si tak rád zpoza okna svého kutlochu užíval šedivého počasí. Jenomže.
Den co den, hodinu co hodinu, sem ze všech stran přichází jekot dětí. Doslova ze všech stran. Od pole za naším domem, z chodníku před naším domem, z domu naproti. Furt, nonstop, neustále.
Ale nechci si na ně stěžovat, nebylo by to fér vzhledem k tomu, když si vzpomenu, jakého bordelu jsme nadělali my, když jsme byli v jejich věku... každopádně vede mě to k trochu jiné myšlence. Neměly by všechny ty děcka být spíš zalezlé doma u svých počítačů a tabletů, jak hodně lidí neustále tak rádo přehdazuje?
Co se tolik diskutovaných autorských práv a zdrojů obrázků týče:
Zdroje lze najít pod každým příslušným obrázkem, až na obrázek v perexu, jehož zdroj bývá zpravidla na konci článku. Tyto obrázky povětšinou ještě sama upravuji. Všechny gify pocházejí z tumblr.com. Všechna videa jsou z youtube.com.
Obrázky, použité v rubrice s výtvarnou, tvořivou a fotící tématikou, jsou mnou pořízené, stejně jako všechny ostatní obrázky, u kterých není zdroj uveden. Za případné omyly při zdrojování se omlouvám.
Obrázek na pozadí blogu je odtud.